Vize İşlemleri

Nişantaşı Travel olarak vize hizmeti ve takip konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Nişantaşı Travel Şişli’de Nişantaşı seyahat acentası olarak Vali Konağı Caddesinde yer almaktadır. Bizlere +90 212 219 16 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ücretler

Ücretler ülkelere göre değişiklik göstermekte olup, en sağlıklısı ofisimizi arayıp bilgi almanız olacaktır. Vize işlemleri için ofisimizi arayabilir veya talep formumuzu doldurabilirsiniz.

Schengen

Shengen Vizesi, Avrupa Birliği ülkelerinde 90 güne kadar seyahat etme hakkı tanır. Vizenizi seyahat edeceğiniz veya seyahatinizin önemli bir bölümünü geçireceğiniz ülkeden temin etmeniz gerekmektedir. Birden fazla Schengen ülkesine seyahat etmeyi planlıyorsanız, vize almak için en uzun konaklama yapacağınız ülkenin temsilciliğine başvurmalısınız. Örneğin 7 günlük bir seyahatinizde 4 gün Almanya, 3 gün Fransa’da bulunacaksanız vizenizi Almanya’dan başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta işlem sürecini eksiksiz belgeler tamamlamaktır. Belgelerinizin tam olması bile vizenin kesin çıkacağı anlamını taşımamalıdır.  Vize başvurunuzun reddedilmemesi için belgelerinizin doğruluğuna, vize mülakatı sırasında görüştüğünüz yetkilinin hakkınızda olumlu bir izlenim edinmesine de özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatinizi sıkıntısız olarak gerçekleştirebilecek ekonomik olanaklara sahip olmanız ve bunu belgelemeniz de çok önemlidir.

 

İşlemlerle ilgili aradığınız tüm detaylar bir telefon yakınınızda! Nişantaşı Travel işlemlerinizi sürdürürken sizi ofisimize bir kahve içmeye davet ediyoruz. Tüm gerekli evrakları yukarıdaki açıklamalardan bulabilirsiniz. Yukarıdaki listesi güncellenerek artacaktır. Yukarıda göremediğiniz ülke işlemleri için lütfen bizi arayınız!

+90 212 219 16 68

İş ve fuar seyahatleri için diğer internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.veniatravel.com